معرفی شرکت

شرکت تولیدی، صنعتی و شیمایی رنگ‌آور با بیش از ۴۰ سال سابقه یکی از پیشگامان صنعت رنگ‌سازی کشور است که با نوآوری و تلاش متخصصین توانمند و کار آزموده توانسته در عرصه تولید رنگ‌های ساختمانی و صنعتی حضور فعال و چشمگیری را داشته باشد.
این شرکت عضو انجمن تولیدکنندگان رنگ و رزین است و از اواخر دهه ۶۰ با عرضه محصولات خود با نام تجاری شیمی لاک و در انواع پوشش‌های مصرفی در ساختمان و صنایع رسما شروع به فعالیت نموده و همگام با فناوری‌های روز دنیا به منظور رعایت موارد زیست محیطی و مطابق با استاندارد‌های جهانی اقدام به تولید محصولات آب پایه براساس رزین‌های آکریلیک امولسیونی نموده است. این محصولات به راحتی می‌توانند جایگزین پوشرنگ‌های روغنی در رنگ‌آمیزی سطوح داخلی و خارجی ساختمان باشند. پوشرنگ‌های ساختمانی رنگ‌آور با نام تجاری شیمی لاک، دارای UV مناسب در برابر شرایط محیطی مختلف مقاوم و قابلیت مصرف در سراسر کشور را دارند.
تولیدی رنگ‌آور محصولات خود را عاری از حلال‌های شیمیایی غیر استاندارد و مضر بر سلامت فردی و محیط زیست تولید و عرضه می‌نماید و افزایش تولید توام با ارتقای کیفی مخصولات را همواره سرلوحه اهداف خود قرار داده و استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و همپایی با آخرین پدیده‌های فناوری را از جمله راه کارهای عمده جهت نیل به این مقصود میداند و با این اندیشه تلاش دارد رضابت مصرف کنندگان را به بهترین نحو برآورده سازد.

به بالای صفحه بردن